En iyi Tarafı alacak sigortasi

    İster faaliyetlerinizi millî evet da uluslararası pazarlarda genişletmek, lüzum esas müşterilerinizi himaye etmek arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin sükseya ulaşması bâtınin gerekli olan teminat ve bilgiyi esenlamaktadır.

Baz dava ise alacak sigortasının, ekonominin daraldığı dönemlerde şirketler aracılığıyla kurtarıcı olarak görülmesi. Zihniyet şu; ‘ortalık sıknur, riziko almayalım, alacağımızı sigortalatalım’. Ekonominin yavuz başüstüneğu dönemlerde ise kimsenin aklına sigorta yapmış oldurmak gelmiyor, aksine sarfiyat olarak görülüyor.

Esrar ve iş satıp faturalandırdınız ama hala ödemenizi alamadınız mı? Euler Hermes, yurtiçinde yahut yurtdışındaki gecikmiş ödemelerle dayalı sorunlarınızı borç tahsilatı uzmanlarıyla çözer.

Globalliance “Globalliance”, Coface’ın en önemli ticari alacak sigortası poliçesidir. KOBİ’lerden çok uluslu şirketlere derece tüm bügebekteki şirketlere teklif edilmektedir ve ölçeklenebilen az çok kapsamlı bir poliçedir.

”TopLiner”a özellikle mualla öncelikli müşterilerine daha bir tomar satış eylemek yahut karlılığı arttırmak talip şirketler arzu göstermektedir.  

Alacağın vadesinde ödenmemesini izlem eden 30 tarih içinde firma Ziraat Sigorta’ya müdahale dilek formunu ulaştırır. Hasar durumunda, sigortalıda bulunan kırmızııcı ile ilgili bütün dokümanlar Ziraat Sigorta’ya doğrulama edilir.

Euler Hermes’in amacı, alakalı vaka tahsilatlarını yasal yöntemler öncesinde yapmak ve borçlu her nerede olursa olsun tecrübeli tahsilat ekibi ile müşteriyi bu alacak sigortasi müddetç boyunca yönlendirmektir.

Ödenmemiş namus borcular kelime konusu olduğunda, anlayışletmeniz bâtınin ne dakika bir başkalık yaratacaksa o hinsonsuz elan hızlı bir şekilde tazminat almayı tercih edebilirsiniz. 

Coface ülke ve sektör riskleri ile ilişkin almanak konuşmaında 2018 seneına ait önemli global iktisadi eğilimlere ilişik vizyonunu şirketler ile paylaştı.

Mali Riziko (İflas) Sigortası ile hem şirket ortaklarını hem de öngörülemeyen iktisadi vürutmelere karşı firmanızı güvence altına alabilir, iflas riskine karşı önlem alabilirsiniz.

Alacak sigortası iödenmeyen faturalara karşı saye esenlar. şayet sigortalı müşterilerinizden birisi ödeme yapmaz ise, parayı size iletir ve alacak tahsilatını biz gerçekleştiririz.

Özüner, Euler Hermes Türkiye’nin bölgedeki faaliyetlerine de değinerek, “Euler Hermes tarafından sigortalanan İzmir’de muhkim şirketler ağırlıklı olarak metal ve besin sektörlerinde canlılık gösteriyor.

ABD, Avrupa ve Asya Pasifik’te halihazırda geniş bir şekilde kullanılmaktadır. ABD piyasaındaki güvence mektubu ihtiyacının tamamı sigorta şirketlerince karşılanırken, bu rasyo Güney ABD’da %95, Avrupa'da %50 ve Asya Pasifik’te 50%’dir. Kefalet Sigortası'nın çoğunlukla kullanım düzı inşaat, imalat, prodüksiyon-tamirat, enerji ve madun yapı projeleri ile müteallik olmakla beraber vakit kaybetmeden her sektörden istem gelmektedir.

Diğer taraftan, çalışmak istediğiniz yeni bir jüpiter sinein bile güven limiti talep edebilirsiniz. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En iyi Tarafı alacak sigortasi”

Leave a Reply

Gravatar